Лист УОН ТМР №249/04 від 29.03.2022 року "Щодо відновлення обробки реєстраційних матеріалів ЗНО"

09.05.2022   Administrator   Категорія: ДПА і ЗНО

Описание: Blank-Rozpor-(blue)-01

ТЕРНОПІЛЬСЬКА  МІСЬКА   РАДА

Управління освіти і науки

46000 м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 1, тел. 52-56-94, [email protected]

№249/04

Керівникам ЗЗСО

Щодо відновлення

обробки реєстраційних

матеріалів ЗНО

Повідомляємо інформацію Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

1. Реєстрація триває (до 9 квітня). Реєстраційні матеріали надсилати НЕОБХІДНО!

База учасників озвученого МОН мультипредметного тесту  формуватиметься на основі реєстраційних карток.

2.         30 березня 2022 року ІФРЦОЯО відновлює обробку реєстраційних документів у режимі без друку сертифікатів (щодо механізму отримання сертифікатів буде повідомлено додатково).

3.         Інформація про зареєстрованих учасників, а також їхні логіни і паролі входу в особистий кабінет, буде відображена у кабінеті керівника закладу, починаючи з наступного тижня.

5.         Новоприбулі учні-переселенці,  які не зареєстровані на ЗНО, також повинні бути зареєстровані.

6.         Новоприбулі учні-переселенці,  які реєструвалися  на ЗНО, але їх регіональний центр не обробив документи або зараз не працює, також реєструються, якщо не зареєструвалися раніше.

7.         Прохання: до кінця цього тижня не хвилюватися і не турбувати РЦОЯО, давши можливість опрацювати щонайбільшу кількість документів.

8.         Також, обов’язково ознайомтеся з інформацією:

- «ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ І КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ», яка            розміщена на сайті УЦОЯО:

-    «Міністр освіти розповів про новації вступної кампанії–2022»

http://osvita.ua/consultations/86154/ (дивитися з 06 хв. 46.сек.).

Начальник управління                                                                                Ольга ПОХИЛЯК

Андрій Трофимчук (0352) 520003