Щорічний міський конкурс "Учень року"

22.04.2024   Administrator   Категорія: Конкурси

Щорічний міський конкурс "Учень року"- презентація неординарних, креативних, розумних, наполегливих і цілеспрямованих лідерів учнівського самоврядування. Кожен, хто взяв участь у ньому, - переможець. Адже за умовами конкурсу, у ІІ етап проходять учасники, які набрали найбільшу кількість балів за результатами І етапу (анкети, портфоліо). На розгляд журі було подано 33 анкети. Члени оргкомітету та журі враховували насамперед участь школярів/ школярок в учнівському самоврядуванні, громадських рухах та ініціативах, волонтерських організаціях, проєктах, акціях, конкурсах, змаганнях, олімпіадах; проведення чи ініціювання учасниками конкурсу заходів для дітей та молоді. На ІІ етап запрошено 11 учасників.
Цьогоріч школа-колегіум була представлена на дійстві у різних ракурсах, тому відчуваємо особливу гордість. Отже...
Світлана Корендій - переможниця конкурсу "Учень року- 2023", президент шкільного парламенту 2022-2023 н.р., член журі.
Оленка Бартіш - учениця ІІ курсу, голова комісії з навчання та соціалізації міського учнівського об'єднання "Наснага", голова лічильної комісії.
Барський Андрій - учень І курсу, президент шкільного парламенту 2023-2024 н.р., учасник конкурсу.
Неперевершена команда підтримки.
Бажаємо всім наснаги та великих звершень у майбутньому