Вітаємо з перемогою уміському конкурсі "Учень року - 2023" ученицю ІІ курсу Світлану Корендій.
01.05.2023 Administrator Категорія: Конкурси
Мабуть, не знайдемо людину, котрій не подобається перемагати. Але кожне досягнення - це клопітка робота, тривала підготовка, ретельне виваження кожного кроку, допомога однодумців, сумніви та суперечки. Саме так ішла до перемоги в міському конкурсі "Учень року - 2023" президент шкільного парламенту, учениця ІІ курсу Світлана Корендій. У конкурсі взяли участь 29 здобувачів освіти м. Тернополя, а у фінал, який відбувся 27 квітня, потрапили 12. Запекла боротьба між сильними суперниками. Інтрига тривала до моменту підведення підсумків і нагородження. І ось вона - перемога! Вибух емоцій і сльози радості. Група підтримки, без якої перемога була б складнішою: команда "Незламні" ( Вікторія Буряк, Барський Андрій, Анастасія Кіндзерська, Коростинський Максим) та Нестайко Владислав , Мулик Станіслав, Буряк Віктор, Христина Квасніцька.
Вітаємо Світлану та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Нехай ця перемога буде однією з багатьох, які ще чекають попереду. Нехай енергія успіху наповнить позитивом і подарує натхнення до нових звершень.
![](https://scontent.fifo4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/343965760_786814789619200_5626127862137974240_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=wLS5miCtkCIAX_lfiZX&_nc_oc=AQkZaxRtXuwQ58kzm5pHLC1i100E4aRqGtQ1l-xcoVltCrRTHC7nwZtzQ5yNDh5J40I&_nc_ht=scontent.fifo4-1.fna&oh=00_AfDTlPznP9oRib9-F3LxJc6vuwfk8Gt6zG34B8nktlXx5A&oe=6454752A)