ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ

2014-2015 н.р.

станом на 01.10.2014

 

 Хорова студія

 Понеділок 13.15-14.00

 14.10-14.55 – молодший хор

 Вівторок 14.10-14.55

 15.05-15.50 – старший хор

 Середа 14.15-15.00

 15.10-15.55 – молодший хор

 Четвер 15.10-15.55

 16.05-16.50 – старший хор

 Художній керівник - Зелінська Тамара Микитівна

 

 

Вокальний ансамбль «Галичани»

 

Понеділок 15.05-15.50

Художній керівник - Зелінська Тамара Микитівна

 

 

Вокальний ансамбль початкових класів

«Смайлики»

 

Понеділок 14.15 – 15.00

 15.10 – 15.55

 Художній керівник – Кудринська Тетяна Віталіївна

 

 

«Мистецтво сакрального співу»

 

Понеділок 14.15 - 15.00

 15.10 - 15.55

 Керівник – Галущак Оксана Олексіївна

 

 

«Стежинами Божої мудрості»

 

Четвер 14.15 - 15.00

 15.10 - 15.55

 Керівник – Галущак Оксана Олексіївна

 

 

 «Творча майстерня»

 

 Понеділок 15.10 - 15.55

 16.05 - 16.50

 Керівник – Осадчук Ірина Богданівна

 

 

«Дорога в дивосвіт»

 

Четвер 14.10 - 14.55 – молодша група

 15.10 - 15.55

 16.05 - 16.50 – старша група

 Керівник – П’ятничка Світлана Ігорівна

 

«Іконопис»

 

Понеділок 15.15-16.00

 Керівник – П’ятничка Світлана Ігорівна

 

 

«Знавці Біблії»

 

Понеділок 15.10 - 15.55

 16.05 - 16.50

 Керівник – о. Володимир Демчук

 

 

 «Стань творцем свого життя»

 

Вівторок 14.15 – 15.00

 15.10 – 15.55

 Середа 15.10-15.55

 Четвер 14.15 – 15.00

 15.10 – 15.55

 

Керівник – Логіна Оксана Петрівна

 

Правовий клуб «Ми і закон»

 

 Середа 15.10 – 15.55

 16.05 - 16.50

Керівник – Сидор Марія Михайлівна

 

 

Юний рятувальник

 

Понеділок 15.00 – 15.45

 15.55 – 16.40

Керівник – Пшеничний Андрій Андрійович

 

Юні туристи-краєзнавці

 

 Вівторок 15.00 – 15.45

 15.55 - 16.40

 Четвер 15.00 – 15.45

 15.55 - 16.40

 

Керівник – Пшеничний Андрій Андрійович

 

 

Юні футболісти

 

 Понеділок 15.00 - 15.45

 15.55 - 16.40 – старша група

 Вівторок 15.00 - 15.45

 15.55 – 16.40 – молодша група

Середа 15.00 - 15.45

 15.55 - 16.40 – старша група

 Четвер 15.00 - 15.45 – молодша група

 Керівник гуртка – Федунець Володимир Іванович

 

 

Мовний центр

Секція англійської мови

 Вівторок 15.00 – 15.45

 Четвер 15.00 – 15.45

 

Керівник – Савчук Антоніна Йосипівна

 

 

Секція англійської мови

 Четвер 14.15 – 15.00

 15.10 – 15.55

Керівник – Слотюк Оксана Василівна

 

 Понеділок 12.25 – 13.10

 Середа 13.25 – 14.10

Керівник – Голуб Оксана Богданівна

 

 

 Четвер 13.15 – 14.00

 14.10 – 14.55

Керівник – Чекрій Наталія Володимирівна

 

 

Клуб «Еврика»

Секція математики

 

 Понеділок 14.15 – 15.00

 15.10 – 15.55

 16.05 – 16.50

Керівник – Зажерей Галина Андріївна

 

 

 Понеділок 14.14 – 15.00

 Середа 13.15-14.00

 15.15 – 16.00

Керівник – Василюк Юлія Зіновіївна

 

 

«Шукачі скарбів»

(сходинками до інформатики)

Четвер 16.00 – 16.45

 

Керівник – Федус Оксана Миколаївна